Route Iframes (2.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Tab
he: לשונית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות

en: Config
he: קונפיג
