Route Iframes (2.0.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Tab
hu: Fül

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Scope
hu: Hatókör

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás

en: Add tab
hu: Fül hozzáadása

en: Config
hu: Beállítás

en: There is no @label yet.
hu: Nincsen még @label.
