Route Iframes (2.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
