Route Iframes (2.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты
