Route Iframes (2.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
