Route Iframes (2.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
