Route Iframes (2.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Tabs
oc: Onglets

en: About
oc: A prepaus
