Route Iframes (2.0.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
