Route Iframes (2.0.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Tab
ru: Вкладка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Scope
ru: Ограничение

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: Add tab
ru: Добавить вкладку

en: Config
ru: Конфигурация

en: There is no @label yet.
ru: @label ещё нет.

en: Tab Name
ru: Название вкладки
