Route Iframes (2.0.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Tab
sk: Karta

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Scope
sk: Rozsah

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
