Route Iframes (2.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
