Route Iframes (2.0.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.
