Route Iframes (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
