Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Route Name
el: Όνομα διαδρομής
