Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
