Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
