Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: This action can not be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: About
nl: Over

en: Route Name
nl: Routenaam

en: Back to form
nl: Terug naar formulier
