Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Route Name
sr: Назив руте
