Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: This action can not be undone.
sv: Den här åtgärden kan inte ångras.

en: About
sv: Om

en: Route Name
sv: Ruttnamn
