Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Custom
bg: Персонализиран
