Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Route Name
cs: Jméno cesty
