Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Route Name
eo: Nomo de vojo
