Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Route Name
et: Suuna nimi
