Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Route Name
fi: Reitin nimi
