Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Custom
gl: Personalizado

en: This action can not be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: About
gl: Información

en: Route Name
gl: Nome da Ruta

en: Back to form
gl: Volver ao formulario
