Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે

en: Route Name
gu: માર્ગ નામ
