Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი
