Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
