Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Route Name
mr: मार्गाचे नाव
