Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel

en: This action can not be undone.
tr: Bu eylem geri alınamaz.

en: About
tr: Hakkında

en: Route Name
tr: Yol Adı
