Route Specific Breadcrumb (3.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
