Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول

en: Route Name
ar: اسم الطريق
