Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: This action can not be undone.
ca: Aquesta acció no es pot desfer.

en: About
ca: Detalls

en: Route Name
ca: Nom de la ruta
