Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
