Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: Route Name
fa: نام مسیر
