Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang

en: Route Name
id: Nama Rute
