Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: Custom
it: Personalizzato

en: This action can not be undone.
it: Questa azione non può essere annullata.

en: About
it: Informazioni

en: Route Name
it: Nome rotta
