Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: This action can not be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: About
pt: Sobre

en: Route Name
pt: Nome da Rota

en: Do you want to delete %id?
pt: Você deseja apagar %id?

en: A description for the menu entry
pt: Uma descrição para a entrada de menu
