Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: This action can not be undone.
ru: Это действие не может быть отменено.

en: About
ru: Информация

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну

en: Route Name
ru: Название маршрута
