Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu
