Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Custom
am: ብጁ

en: Route Name
am: የፈለግ ስም
