Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
