Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Route Name
eu: Bidearen izena
