Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: This action can not be undone.
he: פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: About
he: אודות

en: Route Name
he: שם נתיב
