Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
