Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն
