Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: About
lv: Par
