Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම
