Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Custom
ast: Personalizáu
