Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: Route Name
ja: ルート名
